Naše Museum disponuje nejen nadstandardními dílenskými prostory a vybavením, ale také především zkušeným týmem mechaniků a vlastní lakovnou. V našich možnostech není jen běžný servis automobilů a motocyklů veteránského věku, ale také moderních strojů. Naše dílny jsou tedy běžně využívané i pro provádění pravidelného servisu moderních automobilů a motocyklů. Provádíme také opravy většího rozsahu, včetně generálních. Vlastníme kvalitní diagnostické zařízení, kovoobráběcí stroje, plně vybavený pneuservis. Upozorňujeme, že renovace v rozsahu generálních oprav je vždy potřeba pečlivě uvážit a konzultovat s našimi odborníky.

 


Ceník servisních prací automobil


Běžná servisní prohlídka: 750 kč/hod

Servis sportovních vozů: 1000 kč/hod 
Servis klasických vozů/youngtimer: 1200 kč/hod

Lakýrnické práce : po dohodě

 

Ceník servisních prací motocykl


Běžná servisní prohlídka : 800 kč/hod 
Moto veterán / youngtimer : 1000 kč/hod 
Lakýrnické práce : po dohodě
Renovace, generální opravy : s ohledem na rozsah a proces konkrétní renovace se cena odvedenou práci domlouvá vždy individuálně.

 


Depozit


Naše Museum nabízí možnost uskladnění vašeho vozu či motocyklu v našich zabezpečených, větraných a vhodně temperovaných prostorách. Ve spojení s uskladněním vašeho vozidla nabízíme po domluvě také přidruženou možnost servisu, oprav, lakování či dalších dílenských prací včetně renovačních. Veškerá vozidla využívající služby deponie jsou v prostorách Musea pojištěna proti krádeži a poškození. Samotná budova je střežena zabezpečovacím systémem a bezpečnostní službou provádějící monitoring objektu přes PCO. V případě potřeby vyzvednutí deponovaného vozidla je nutné počítat s několika dny potřebnými pro jeho přípravu k vyzvednutí majitelem. V tomto ohledu se nejedná o službu každodenního charakteru, ale spíše o možnost dlouhodobého uskladnění.  

 

V případě, že se bude jednat o zajímavý exemplář, je možné jej po dohodě využít pro potřeby expozice a adekvátně k jeho historické hodnotě ponížit platbu za uskladnění, popřípadě ji zcela anulovat.

 

Služba deponie je zpoplatněna dle níže uvedeného ceníku a minimální doba využití služby je jeden měsíc: 

Ceník depozitu


Osobní automobil běžné velikosti : 2900 kč/měsíc 

Motocykl: 700 kč/měsíc


Ceny jsou bez DPH.